RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Muzyka Beatlesów gości w Buenos Aires

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

w Argentynie rozpoczął się tydzień Beatlesów. Do Buenos Aires ściągnęły zespoły z kraju i z zagranicy, by zagrać na cześć wspaniałej czwórki z Liverpoolu.

Taki festiwal odbywa się już po raz piąty i z roku na rok bierze w nim udział coraz więcej ludzi, coraz więcej zespołów, zwłaszcza z zagranicy. W tym roku w ciągu tygodnia Beatlesów zagra ponad siedemdziesiąt zespołów, w tym prawie połowa z Ameryki Łacińskiej - mówił jeden z organizatorów.

Dodajmy, że zwycięzcy rozgrywanego w czasie festiwalu konkursu mają pojechać do Anglii, by zagrać podczas festiwalu Beatlesów w Liverpoolu.

Źródło: brak

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: