RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

MŚ w siatkówce: Brąz dla Bułgarii!

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Siatkarze Bułgarii zdobyli brązowy medal mistrzostw świata, które dobiegają końca w Japonii. W Tokio podopieczni Martina Stoewa pokonali w meczu o 3. miejsce Serbię i Czarnogórę 3:1.

W półfinale Bułgaria przegrała z Polską 1:3, a Serbia i Czarnogóra z Brazylią również 1:3. O godz. 11.30 wielki finał światowego czempionatu, w którym biało-czerwoni zmierzą się z obrońcami mistrzowskiego tytułu Brazylijczykami.

Bułgarzy, obok Polaków, byli rewelacją japońskiego turnieju i w pełni zasłużyli na miejsce na podium. Plamen Konstantinow i jego koledzy przegrali tylko dwa mecze z Polską i z Brazylią.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: