Tak się zwracają do siebie na stronach i forach internetowych. Na odział endokrynologii kliniki Akademii Medycznej we Wrocławiu trafiła zaledwie dziewięcioletnia dziewczynka - motylek.
Pod tą z pozoru niewinną rzeczywistością kryje się ten prawdziwy mroczny świat.
Rozmawiałam z szefową kliniki prof. Anną Noczyńską. To na jej oddział trafiają anorektyczki, które „ wspierają się” na różnego rodzaju forach internetowych , wymieniają się radami: jak uśpić czujność rodziców, co jeść aby nie utyć itp.