Pojedynek dwóch Polonii nie był wielkim widowiskiem, to były raczej męczarnie, do których coraz częściej przyzwyczajają kibiców swoją grą zespoły ekstraklasy. Po meczu piłkarze zgodnie przyznali, że nie widowisko a punkty są dla nich najważniejsze. Ot, cała prawda o naszej ligowej kopaninie. Szkoda jedynie "ostatnich" naiwnych, którzy płacą za bilety i chodzą na ekstraklasowe "widowiska".
Od momenu, kiedy szkoleniowcem Polonii Warszawa został Hiszpan Jose Maria Bakero, "Czarne Koszule" w dwóch meczach zdobyły cztery punkty.
Pozostałe mecze 15 kolejki:
sobota:
Cracovia Kraków - Piast Gliwice (14.45
PGE GKS Bełchatów - Legia Warszawa (16.15)
Jagiellonia Białystok - Lechia Gdańsk (17.00)
Ruch Chorzów - Korona Kielce (19.15)
niedziela :
Odra Wodzisław - Wisła Kraków (14.45)
Arka Gdynia - Śląsk Wrocław (17.15)