RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Minister zdrowia chce zmienić ustawę o lobbingu

Publikacja: Wtorek, 20 listopada (13:26) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Nowa szefowa resortu zdrowia, Ewa Kopacz, chce zmienić ustawę o lobbingu. Chodzi o uniknięcie dwuznacznych sytuacji, takich jak w przypadku wiceministra, Bolesława Piechy. W ostatniej chwili dopisał on do listy leków refundowanych specyfik na dusznicę. Tuż przed tą decyzją spotykał się z przedstawicielami producenta leku.

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: