RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Miłosne wyznanie na wiadukcie

Autor: Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

„Kocham Cię” - takie najprostsze i najbardziej jasne w swoim przekazie wyznanie zauważyłam dziś rano na jednym z łódzkich wiaduktów na Widzewie. Dużego, białego transparentu z czerwonym napisem, nie sposób przeoczyć.

Pierwsze wyznanie, ponieważ wisi po złej stronie wiaduktu, zniknie. Chociaż pracownicy zarządu dróg nie pamiętają podobnego baneru, to nietypowe transparenty wydają się być łódzką specjalnością. Kilka lat temu kładkę zdobił baner z napisem: „Łódź przeprasza za Ich Troje”.

Tagi: miłość

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: