RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Miller: Ogórek w SLD? Wie pan, że nie pamiętam...

Aktualizacja: Wtorek, 8 sierpnia (12:00)

„Wie pan, że nie pamiętam” – mówi w Kontrwywiadzie RMF FM, szef SLD Leszek Miller, pytany przez słuchaczy o to, czy Magdalena Ogórek była kiedyś członkiem Sojuszu Lewicy Demokratycznej. „Startowała w wyborach parlamentarnych 4 lata temu z listy SLD” – dodaje. Pytany o słowa Ogórek, która odcina się od partii odpowiada: „Każdy kandydat na prezydenta ma tendencję do mówienia, że jest kandydatem ponadpartyjnym”.

Leszek Miller odpowiada również na pytania o więzienia CIA, Grzegorza Napieralskiego i przyszłość SLD.




Źródło: RMF FM
Dalsza część artykułu pod materiałem video: