Znalazca torebki okazał się uczciwym człowiekiem; wraz z torebką zgłosił się na komisariat policji. Torebka jest już zresztą w drodze do właścicielki – mieszkanki Toronto, która była ostatnio na ślubie w Kalifornii. I choć kobieta, gdy tylko zorientowała się, że zgubiła torebkę, zgłosiła to na policję, nie miała wielkich nadziei, że odzyska swoje rzeczy.
Właściciele podziękowali znalazcy; nie wiadomo jednak, czy rodzina zaproponowała mu jakąś nagrodę.