RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Mieszkańcy okolic Myszkowa bez prądu

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Kolejna awaria sieci energetycznej na Śląsku. Tym razem prądu nie ma prawie pół tysiąca domów w powiecie myszkowskim. Przyczyną po raz kolejny jest ciężki śnieg, który pozrywał gałęzie drzew, a te spadając uszkodziły sieć energetyczną.

Wczoraj późnym popołudniem służby usunęły awarię, która pozbawiła prądu mieszkańców północnej części woj. Śląskiego. Z powodu pozrywanych linii energetycznych od piątku nie miało światła 3,6 tys. odbiorców kilkunastu miejscowości powiatów: zawierciańskiego, częstochowskiego i myszkowskiego, m.in. niektórzy odbiorcy w gminach Kroczyce, Lelów, Niegowa, Żarki, Moskarzew i Zrębice.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom
Tagi: prąd awaria

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: