RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Mieszkańcy katowickiego osiedla bez wody

Publikacja: Wtorek, 20 stycznia (09:37) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Z brakiem wody będą zmagać się do jutra mieszkańcy osiedla Norma w Katowicach. Pracownicy tamtejszych wodociągów rozpoczęli usuwanie awarii sieci, ale prace mogą potrwać.

Kłopoty z wodą będą mieć wszyscy mieszkańcy kilkunastu znajdujących się na osiedlu Norma wieżowców i bloków. Niektórzy z nich już się jednak na nie przygotowali. Przygotowana już byłam po raz trzeci. Napuściłam sobie wszędzie wody i do rana jakoś się może wytrzyma - mówi katowiczanka reporterowi RMF FM Marcinowi Buczkowi:

Mieszkańcy katowickiego osiedla przygotowywali się do usuwania awarii już po raz trzeci, bowiem naprawy zapowiadano dotąd dwukrotnie. Z powodu mrozów prace były jednak przesuwane.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom
Dalsza część artykułu pod materiałem video: