RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Miejskie oszczędności

Autor: Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Blisko ćwierć miliona złotych w ciągu dziewięciu miesięcy zaoszczędził szczeciński magistrat na rozmowach telefonicznych. Miesięcznie Urząd wydaje średnio o 22 tysiące złotych mniej niż w poprzednich latach.

To efekt zmniejszenia limitów na rozmowy wykonywane telefonami komórkowymi, które przyznawano urzędnikom. Sekretarz miasta sprawdza też bilingi połączeń stacjonarnych. Średnio w 2006 roku szczeciński magistrat wydawał miesięcznie 111 tysięcy złotych na rozmowy telefoniczne. Teraz 89 tysięcy.

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: