RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Miejsce dla inwalidy zostaw niepełnosprawnemu

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

<i>Czy naprawdę chciałbyś być na naszym miejscu?</i> Od trzech lat z plakatów pytają o to pełnosprawnych kierowców niepełnosprawni. Jednak ci, mimo grożącego im mandatu w wysokości nawet 500 złotych, nadal parkują na miejscach zarezerwowanych dla inwalidów.

Niektórzy z kierowców, przyłapani przez straż miejską, nie chcą przyjąć mandatu. Wtedy sprawa trafia do sądu grodzkiego. Reporter RMF FM Krzysztof Kot udał się na poranny obchód z lubelskimi strażnikami. Posłuchaj relacji:

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: