RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Międzyzdroje po sezonie

Publikacja: Poniedziałek, 31 sierpnia (14:19) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Pięć milionów złotych co roku w wakacje zarabiają Międzyzdroje. Składa się na to między innymi opłata klimatyczna czy dzierżawa terenów pod stoiska handlowe. Właściciele pensjonatów i handlowcy wpłacają pieniądze do miejskiej kasy. Ile zostaje w ich kieszeni, przyznają się tylko urzędowi skarbowemu.

Po utargach widać, że są mniejsze. Lipiec był taki w krateczkę, a w sierpniu to już nie można było narzekać - mówią handlowcy, przyznając, że sezon był średni, między innymi z powodu kryzysu. Posłuchaj relacji Grzegorza Hatylaka:

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: