RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Miał ponad trzy promile i zrobił z boiska tor przeszkód

Publikacja: Niedziela, 12 kwietnia (14:27) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Ponad trzy promile alkoholu we krwi miał młody mężczyzna, który samochodem zniszczył nawierzchnię piłkarskiego boiska w Łączkach na Podkarpaciu. Wjechał autem na murawę i urządził na niej terenowy tor przeszkód.

Osobowy Golf zostawił po sobie głębokie ślady kół. Policja zatrzymała kierowcę. Grozi mu pięć lat więzienia, będzie musiał także pokryć koszty naprawy murawy. Przy okazji wyszło na jaw, że mężczyzna nie ma prawa jazdy.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: