Miał 2,5 promila, ale "jechał całkiem nieźle"
Autor:
Redaktor Poboczem
Publikacja: Sobota, 5 września (21:38)
Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)
Kompletnie pijanego mieszkańca podwarszawskiego Piaseczna zatrzymał w Wilanowie mieszkaniec Poznania. Pijany mężczyzna usiłował prowadzić samochód. Jechał całą szerokością jezdni. Ostatecznie jednak... zaniemógł na poboczu.
Inny kierowca, który widział tę sytuację, postanowił uniemożliwić mu powrót na drogę i wezwał policjantów. Zatrzymany miał ponad dwa i pół promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Szczerze wyznał, że jest pijany, ale przecież - w jego ocenie - jechał całkiem nieźle...
Innym środkiem transportu trafił do policyjnej izby zatrzymań.