RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Mężczyzna zginął w pożarze na Dolnym Śląsku

Publikacja: Niedziela, 5 marca (07:34) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

79-letni mężczyzna zginął w pożarze w miejscowości Wojcieszów pod Złotoryją na Dolnym Śląsku. Jego żona w ciężkim stanie trafiła do szpitala. Ogień pojawił się około godziny 3.30 nad ranem w jednym z szeregowców.

Trwają jeszcze poszukiwania ich syna, który był zameldowany pod tym adresem. Nie wiadomo, czy w chwili pożaru był w domu. Na miejsce przyjechał już prokurator i biegły z zakresu pożarnictwa. Mają oni ustalić przyczyny pojawienia się ognia.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: