RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Megaoszustwo z megawatem w tle na Śląsku

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Ponad 4 miliony złotych stracił Skarb Państwa na oszustwach dokonywanych przez szefów spółki produkującej energię.

Jak informuje nasz reporter, mężczyźni fałszowali faktury i wyłudzali podatki. Prokuratura postawiła ponad 200 zarzutów sześciu osobom zamieszanym w ten proceder. A policja zabezpieczyła majątek podejrzanych o wartości ponad 12 milionów złotych.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: