Spotkanie w Mariborze kibiców z Polski jest właściwie niemożliwe. Rozczarowania nie kryje sam Leo Beenhakker. To jest zła sytuacja. Kibice zasługują na to, by być tutaj albo przynajmniej otrzymać szansę na kupno biletu - mówi trener polskiej kadry.
Działacze PZPN-u mają to za nic. Przyjechało ich tutaj aż trzydziestu. Najbliższe kilka godzin spędzą w źródłach termalnych. Posłuchaj relacji Wojciecha Słonia z redakcji sportowej RMF FM: