RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Mecz Polska-Słowenia bez polskich kibiców

Publikacja: Środa, 9 września (09:12) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Nasi piłkarze zagrają dziś w Mariborze kolejny mecz o wszystko. Tym razem nie wspomoże ich doping polskich kibiców. A to dlatego, że PZPN dostał co prawda 450 wejściówek na rozgrywki ze Słoweńcami, ale oddał je działaczom oraz sponsorom kadry.

Spotkanie w Mariborze kibiców z Polski jest właściwie niemożliwe. Rozczarowania nie kryje sam Leo Beenhakker. To jest zła sytuacja. Kibice zasługują na to, by być tutaj albo przynajmniej otrzymać szansę na kupno biletu - mówi trener polskiej kadry.

Działacze PZPN-u mają to za nic. Przyjechało ich tutaj aż trzydziestu. Najbliższe kilka godzin spędzą w źródłach termalnych. Posłuchaj relacji Wojciecha Słonia z redakcji sportowej RMF FM:

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: