RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Mazoch czuje się lepiej

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Mam nadzieję, że za dwa tygodnie będę już w domu – mówi czeski skoczek Jan Mazoch. Zawodni, który miał wypadek na skoczni w Zakopanem, leży w szpitalu wojskowym w Pradze. Przewieziono go tam w ostatnią środę.

Jeszcze mnie trochę boli głowa i czuję się zmęczony, ale bardzo się o mnie starają - powiedział Mazoch czeskiej telewizji NOVA. O tym, co się stało, powiedzieli mi ludzie. Zawodów w Polsce w ogóle nie pamiętam - przyznał zawodnik.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: