RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Massa w przyszłym tygodniu wyjedzie na tor?

Publikacja: Wtorek, 6 października (19:19) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Felipe Massa może w przyszłym tygodniu wyjechać na tor – poinformował rzecznik teamu Ferrari. Brazylijczyk powraca do zdrowia po groźnym wypadku, do którego doszło w lipcu przed wyścigiem o Grand Prix Węgier. Od tego czasu nie prowadził bolidów.

Z powodu oszczędności w trakcie sezonu nie można przeprowadzać jazd testowych, jednak dla Massy władze FIA zrobiły wyjątek. Mają to być prywatne próby, nadzorowane przez lekarzy.

Zawodnik w poniedziałek przyjechał do fabryki Ferrari we włoskim Maranello, by na początku trenować na symulatorze.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom
Tagi: Formuła 1

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: