RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Martwy wielbłąd na torach

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Na torach, niedaleko przejazdu kolejowego w Wolbromiu w Małopolsce znaleziono... martwego wielbłąda. Jak się okazało, zwierzę uciekło z cyrku, który przyjechał do miasteczka.

Z ustaleń policji wynika, że wielbłąda spłoszył... osioł, z tego samego cyrku. Wielbłąd zginął w trakcie ucieczki – prawdopodobnie potknął się i uderzył głową o kamień.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: