RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Marihuanowe pola pod Wrocławiem

Publikacja: Poniedziałek, 8 października (12:41) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Policjanci namierzyli dwie plantacje, w których rosło ponad sto krzaków konopi wysokich na ponad dwa metry. Zdaniem policjantów można było z nich wyprodukować ponad 40 kilogramów narkotyku.

W ręce stróżów prawa wpadło dwóch mężczyzn, którzy zajmowali się uprawą roślin. Przy nich znaleziono 10 kilogramów ściętych konopi.

Dziś sąd zdecyduje o ewentualnym aresztowaniu dwóch "plantatorów". Za uprawę i handel narkotykami może im grozić nawet 10 lat wiezienia. Wartość zarekwirowanego zielska to blisko milion złotych.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: