RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Marek Plawgo wicemistrzem Europy

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Marek Plawgo zdobył srebrny medal w biegu na 400 m przez płotki podczas 19. lekkoatletycznych mistrzostw Europy w Goeteborgu.

Wicemistrzostwo Europy tym bardziej cieszy, że Marek Plawgo od kilku lat zmaga się z kontuzjami. W kwietniu sportowiec przeszedł operację. Jak sam przyznaje, to wielki cud, że po zabiegu, który miałem zaledwie kilometr od stadionu Ullevi, zdołałem wywalczyć medal.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: