RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Marcinkiewicz żegna się z urzędem miasta

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Kazimierz Marcinkiewicz pożegnał się w dyrektorami biur urzędu miasta. Dziękował im za wspólną pracę i powiedział, że swoją funkcję będzie pełnił jeszcze przez tydzień.

Przegrany w wyborach na prezydenta Warszawy ujawnił także swoje plany na grudzień: zamierza odpoczywać z rodziną. Nie odpowiedział natomiast na pytanie, czy nadal będzie zajmował się polityką, czy przejdzie do biznesu.

Marcinkiewicz przegrał w II turze wyborów na prezydenta Warszawy z Hanną Gronkiewicz-Waltz.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: