Były dyrektor malborskiej placówki podkreśla, że pacjenci nie mają się czego obawiać. Są perturbacje. Moim zdaniem pacjenci tych perturbacji nie odczuwają - stwierdził. Posłuchaj relacji reportera RMF FM Wojciecha Jankowskiego:
Lekarze, pielęgniarki i salowe z malborskiego szpitala nie otrzymują wynagrodzenia od początku roku. Komornik zajął szpitalne konta z powodu ponad 30 mln zł długu.