RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Makabryczne odkrycie w Świętokrzyskiem

Publikacja: Niedziela, 6 lipca (12:03) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Podczas prac budowanych w gminie Pińczów w woj. świętokrzyskim robotnicy odnaleźli szczątki ludzkie, zawinięte w kobiece ubranie. Lekarz medycyny sądowej stwierdził wstępnie, że zwłoki mogły leżeć w ziemi od kilku lub nawet kilkunastu lat.

Policja wiąże to znalezisko ze sprawą z 1994 r. Zaginęła wówczas mieszkanka posesji, na której znaleziono szczątki. Wkrótce potem jej mąż, który był poszukiwany przez policjantów, popełnił samobójstwo.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: