RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Makabryczne morderstwo w Warszawie

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Stołeczna policja zatrzymała studenta podejrzanego o okrutny mord na 41-letniej kobiecie. 20-latek zabił i poćwiartował swoją ofiarę. Funkcjonariuszy zaalarmował znajomy kobiety, zaniepokojony tym, że nie przyszła na umówione spotkanie.

Policjanci weszli do mieszkania, w którym znajdował się 20-letni mężczyzna, przez okno. Student zapewniał, że nic złego się nie stało – chwilę później próbował uciec. Funkcjonariusze przeszukali mieszkanie. Poćwiartowane zwłoki kobiety znaleziono w łazience.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: