RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Magic wygrali, Gortat nie bał się Shaq'a

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Koszykarze Orlando Magic odnieśli 44. zwycięstwo w obecnym sezonie ligi NBA. We wtorek pokonali u siebie Phoenix Suns 111:99. Osiem punktów dla gospodarzy zdobył Marcin Gortat.

Polski zawodnik przebywał na parkiecie przez ponad 18 minut i w tym czasie trafił cztery z pięciu rzutów z gry. Ponadto zapisał na swoim koncie osiem zbiórek oraz po dwa bloki i faule. W zespole triumfatorów najskuteczniejszy był Rashard Lewis - 29 pkt i 12 zbiórek. Wśród pokonanych wyróżnili się Jason Richardson 27 pkt oraz Shaquille O'Neal 19 pkt i 11 zbiórek.

Koszykarze Magic, liderzy Southeast Division, z dorobkiem 44 wygranych i 16 porażek zajmują trzecie miejsce w Konferencji Wschodniej, za Cleveland Cavaliers (47-12) i Boston Celtics (47- 14). Natomiast Suns (34-26) plasują się na dziewiątej pozycji w Konferencji Zachodniej.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom
Tagi: NBA

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: