RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Luc Besson kończy z kinem

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Francuski reżyser Luc Besson, autor m.in. "Wielkiego Błękitu", "Piątego Elementu", "Leona Zawodowca" i "Joanny d'Arc" zapowiada, że przestaje robić filmy.

Ostatnim, 20 filmem słynnego reżysera, producenta i scenarzysty ma być animowany "Artur i Minimki". W wersji oryginalnej swój głos udostępnią Madonna, David Bowie i Snoop Doggy Dogg.

Film pojawi się w polskich kinach na początku przyszłego roku. Besson chce założyć fundację charytatywną dla młodzieży z biednych imigranckich przedmieść francuskich miast.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: