RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Lubuskie: Wiozła dziecko po pijanemu

Publikacja: Środa, 17 maja (10:47) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Ponad 3 promile alkoholu w wydychanym powietrzu miała 32-letnia mieszkanka podgorzowskich Chwalęcic, która wybrała się na przejażdżkę samochodem ze swoim dzieckiem. Kobieta prowadziła pojazd bez prawa jazdy.

Kobieta jest dobrze znana gorzowskiej policji. Na jeździe pod wpływem alkoholu funkcjonariusze zatrzymywali kobietę już kilkakrotnie. Policjanci podkreślają, że uprawnienia do kierowania samochodem zostały kobiecie odebrane w 2004 r.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Dalsza część artykułu pod materiałem video: