Kobieta jest dobrze znana gorzowskiej policji. Na jeździe pod wpływem alkoholu funkcjonariusze zatrzymywali kobietę już kilkakrotnie. Policjanci podkreślają, że uprawnienia do kierowania samochodem zostały kobiecie odebrane w 2004 r.
Lubuskie: Wiozła dziecko po pijanemu
Ponad 3 promile alkoholu w wydychanym powietrzu miała 32-letnia mieszkanka podgorzowskich Chwalęcic, która wybrała się na przejażdżkę samochodem ze swoim dzieckiem. Kobieta prowadziła pojazd bez prawa jazdy.