RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Lublin: Urzędniczka popełniła samobójstwo

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

31-letnia kobieta, która wyskoczyła z 7. piętra budynku Urzędu Wojewódzkiego w Lublinie, była pracownicą Urzędu Marszałkowskiego. Jak mówi rzecznik tej instytucji, kobieta złożyła wymówienie z pracy bez podania przyczyn i bez własnego podpisu. W miejscu pracy nie pozostawiła żadnego listu.

Okoliczności wypadku bada specjalna grupa dochodzeniowo-śledcza policji, a także prokuratura.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Dalsza część artykułu pod materiałem video: