RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Lublin promuje się na ramce

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Lublin reklamuje się na ramkach. Ramkach tablic rejestracyjnych. Od dziś każdy kto rejestruje auto w urzędzie miasta, może otrzymać plastikowe ramki do mocowania tablic rejestracyjnych z logo Lublina.

Pomysłodawcy liczą na to, że samochody z ramkami pojadą w Polskę i ktoś je zauważy, a może zechce odwiedzić miasto. Każdego tygodnia rejestrowanych jest kilkaset samochodów, ich właściciele muszą się w takie ramki zaopatrzyć, żeby zamocować tablice rejestracyjne. Pomyśleliśmy, że dlaczego nie mogliby ich dostać od nas i przy okazji reklamować miasto - mówi Paweł Dudak- wicedyrektor Wydziału Komunikacji lubelskiego magistratu. Samochody jeżdżą po całej Polsce i nie tylko, może komuś wpadnie w oko taka ramka, zapamięta adres strony internetowej Lublina, która jest na niej umieszczona, zechce wejść i obejrzeć na początek wirtualnie miasto- dodaje. Od rana wydano już kilkanaście kompletów. Kierowcom lubelskie ramki się podobają. Pomysł może chwycić, na pewno zamontuję je na samochodzie- powiedział mi jeden z pierwszych rejestrujących dziś samochód w wydziale komunikacji właściciel auta. Sam często jak stoję w korku to z nudów czytam, co ludzie mają na tablicach-dodaje. Reklamują się tak różne firmy, dlaczego więc nie miałoby tego robić miasto?

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: