RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Lublin: Pacjent wyskoczył z okna szpitala

Publikacja: Sobota, 12 września (11:13) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Samobójczy skok z siódmego piętra szpitala imienia Kardynała Wyszyńskiego w Lublinie. Z okna wyskoczył 57-letni mężczyzna. Zginął na miejscu. Jak ustalił reporter RMF FM Krzysztof Kot, mężczyzna trafił do szpitala wczoraj po przedawkowaniu leków.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: