RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Lubelskie śledztwo ws. Kwaśniewskiego

Publikacja: Środa, 12 kwietnia (16:40) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Możliwe nadużycia w Komitecie ds. Młodzieży i Kultury Fizycznej w latach osiemdziesiątych – to przedmiot śledztwa wszczętego przez Prokuraturę Apelacyjną w Lublinie. Chodzi o działalność Komitetu z czasów, gdy szefował mu Aleksander Kwaśniewski.

Doniesienie w tej sprawie złożył redaktor naczelny „Gazety Polskiej” Tomasz Sakiewicz, który został już przesłuchany przez prokuratorów. Nie wiadomo jeszcze, czy i kiedy wyjaśnienia będzie składał były prezydent.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Dalsza część artykułu pod materiałem video: