RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Łódzkie: Ściągali flagi po pijanemu

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Nawet rok więzienia może grozić trzem młodym mężczyznom, którzy po pijanemu ściągnęli dwie flagi narodowe z budynku jednej ze szkół w Tomaszowie Mazowieckim w Łódzkiem.

Mężczyźni urządzili sobie coś w rodzaju „turnieju rycerskiego”. Cała trójka była pijana – badanie alkomatem wykazało od 1,5 do 2,5 promila alkoholu w ich organizmach. Prawdopodobnie będą odpowiadać za publiczne usuwanie i znieważanie flagi państwowej. Grozi za to grzywna, ograniczenie lub pozbawienie wolności do roku.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: