RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Łódzkie przystanki wyłącznie dla pasażerów

Publikacja: Środa, 12 września (13:09) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Łódzcy radni mają dziś zdecydować o zakazie przebywania bezdomnych i kloszardów na przystankach. Jeśli wniosek przejdzie, będzie można poprosić straż miejską o usunięcie takiej osoby.

Proponowane zmiany podobają się łodzianom. Ja przeciwko biednym nic nie mam, ale proszę wejść na przystanek. Tam tylko smród, brud i ubóstwo - narzekają pasażerowie.

Natomiast łódzcy bezdomni są oburzeni. Nie raz zdarzyło mi się, że ktoś poprosił, bym odszedł. Pies ma lepiej niż człowiek. Kiedyś pewna pani kupiła nam kawę, to nas wygonił policjant.

Decyzja w sprawie zakazu zapadnie dziś po południu.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Dalsza część artykułu pod materiałem video: