RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Łódzki Polmos w likwidacji

Autor: Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Dramat pracowników łódzkiego Polmosu. Od 3 miesięcy żyją na kredyt, bo zakład nie wypłaca im pensji, a od ponad pół roku trwa prywatyzacja firmy. Ludzie są na skraju wyczerpania nerwowego.

Istnieje też taki scenariusz, że ministerstwo nie zgodzi się na warunki inwestora, a to doprowadzi do upadłości łódzkiego Polmosu - dodał Paweł Pacholski z Ministerstwa Skarbu Państwa.

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: