RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Łódź: Zabił swoją dziewczynę. Dożywocie utrzymane

Publikacja: Środa, 28 października (13:56) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Sąd Apelacyjny w Łodzi podtrzymał wyrok dożywocia dla młodego mężczyzny, który w Sieradzu zabił bagnetem swoją byłą dziewczynę oraz ranił jej siostrę i matkę. Na wniosek prokuratury sąd zaostrzył warunki przedterminowego zwolnienia mordercy - Paweł Kuśnierz będzie mógł się ubiegać dopiero po 35 latach odsiadki.

Do zabójstwa doszło latem ubiegłego roku. Mężczyzna wdarł się do mieszkania 19-latki i zadał jej kilka ciosów. Napastnik został schwytany niespełna godzinę po ataku. Dziewczyna zmarła następnego dnia w szpitalu.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom
Tagi: Łódź wyrok

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: