RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Łódź: Dwóch 11-latków zdewastowało cmentarz

Publikacja: Niedziela, 21 maja (14:22) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Dwaj 11-letni chłopcy zdewastowali kilka nagrobków na jednym z łódzkich cmentarzy. Mali wandale rzucali zniczami w płyty nagrobne. Zostali ujęci przez osoby odwiedzające groby swoich bliskich.

Policja, która przybyła na miejsce zdarzenia, ustaliła, że 11-latkowie uszkodzili osiem nagrobków. Mali wandale zostali przekazani rodzicom. Sprawa trafi do sądu rodzinnego i nie jest wykluczone, że ich rodzice będą musieli zapłacić za zniszczenia.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: