RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

ŁKS - degradacja

Autor: Publikacja: Czwartek, 4 czerwca (07:43) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Nie pomogło ponowne rozpatrzenie sprawy licencji dla ŁKS-u. Nie zobaczymy tego łódzkiego klubu w ekstraklasie w przyszłym sezonie. Jak oceniają tę decyzję kibice drużyny?

Przyczyną odrzucenia wniosku licencyjnego ŁKS był brak niezbędnych dokumentów. Teraz zespół będzie grał w 1. lidze.

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: