Przyczyną odrzucenia wniosku licencyjnego ŁKS był brak niezbędnych dokumentów. Teraz zespół będzie grał w 1. lidze.
ŁKS - degradacja
Nie pomogło ponowne rozpatrzenie sprawy licencji dla ŁKS-u. Nie zobaczymy tego łódzkiego klubu w ekstraklasie w przyszłym sezonie. Jak oceniają tę decyzję kibice drużyny?