RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Likwidacja stołówki dla bezdomnych

Publikacja: Środa, 2 kwietnia (17:48) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Tylko do końca kwietnia najubożsi z Bydgoszczy będą mogli zjeść darmowe obiady w stołówce PCK. Potem przez pięć miesięcy będą musieli sobie radzić sami. W okresie wiosenno-letnim miasto wstrzymuje dotacje. MOPS chce w ten sposób zmotywować podopiecznych do znalezienia pracy.

Z obiadów PCK korzysta około 100 ubogich bydgoszczan. W stołówce pracuje jedna osoba.

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: