RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Letnie zmagania z komarami

Publikacja: Sobota, 1 sierpnia (12:26) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Tego lata Polakom wyjątkowo dokuczają rozmaitej maści owady. Wielu z nas twierdzi, że w trwającym sezonie znacznie więcej niż w innych latach jest komarów, much, a nawet szerszeni. Potwierdzają to statystyki: co trzeci wyjazd wielkopolskich strażaków od początku roku to interwencja związana z owadami.

W ostatnim miesiącu było to znacznie ponad połowę akcji. Jak jednak donosi reporter RMF FM Adam Górczewski, który zajął się owadzim problemem, strażakom zdarzają się także mało poważne interwencje. Czasem wzywani są do usunięcia pszczelego ula w lesie, a czasem interwencja kończy się odkryciem, że sąsiad posiada… pasiekę. Posłuchaj relacji:

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: