RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Lepistoe na dwa sezony w Polsce

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Hannu Lepistoe będzie trenował polskich skoczków przez dwa najbliższe sezony. Takie ustalenia zapadły podczas spotkania fińskiego trenera z władzami Polskiego Związku Narciarskiego.

Asystentami Lepistoe mają być: Łukasz Kruczek i Zbigniew Klimowski. Miesięcznie Fin ma zarabiać 5-6 tysięcy euro. Oficjalnie kontrakt ma zostać podpisany w środę.

Fin ma 60 lat. Jako trener pracuje od 27 lat, w tym czasie prowadził kadry: Finlandii, Włoch i Austrii. Na stanowisku trenera Polaków zastąpi Austriaka Heinza Kuttina.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: