RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Lekkoatletyczne MŚ: Trzech Polaków awansowało do finałów

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Do piątkowych finałów 12. lekkoatletycznych mistrzostw świata w Berlinie awansowali z polskiej ekipy: Żaneta Glanc (AZS Poznań) w rzucie dyskiem (62,43) i Sylwester Bednarek (RKS Łódź) w skoku wzwyż (2,27). W czwartek w półfinale 110 m przez płotki pobiegnie Artur Noga (KS Warszawianka).

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: