RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Lekarze chcą do parlamentu

Publikacja: Poniedziałek, 24 września (14:53) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Lekarze z Ogólnopolskiego Związku Zawodowego Lekarzy, strajkującego od maja, kandydują do Sejmu i Senatu. Tłumaczą to chęcią stworzenia własnej reprezentacji w polskim parlamencie. Jednak związkowi liderzy startują z dwóch bardzo różnych partii.

Tagi: strajk
Dalsza część artykułu pod materiałem video: