RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Lekarz pobity przez pacjenta

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Lekarz Wojewódzkiej Stacji Ratownictwa Medycznego w Łodzi trafił do szpitala po tym, jak pobił go pacjent. Mężczyzna przyszedł do stacji i zażądał wystawienia recepty na insulinę. Nie miał żadnych dokumentów, nie pamiętał nawet swojego numeru PESEL.

Lekarz zaproponował mu podanie jednej ampułki leku. Pacjent uderzył lekarza, który z podejrzeniem wstrząsu mózgu trafił do szpitala. Agresywnego pacjenta zatrzymała policja.

Źródło: brak

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: