RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Legia coraz bliżej mistrzostwa

Autor: Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Prowadząca w tabeli ekstraklasy Legia Warszawy wygrała na własnym boisku z Amicą Wronki 1:0. Zwycięstwo to znacznie przybliża podopiecznych Dariusza Wdowczyka do mistrzowskiego tytułu.

Jedyną bramkę zdobył w pierwszej części meczu Edson da Silva. Goście mieli kilka dogodnych sytuacji do wyrównania, ale niestety nie udało im się pokonać bramkarza Legii - Łukasza Fabiańskiego.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: