RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Łazarkiewicz in memoriam

Autor: Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

W swoim ostatnim filmie zmarły w czerwcu reżyser opowiedział o ludziach, którym najbardziej lubił się przyglądać. O młodych. O pokoleniu trzydziestolatków. "0 1 0" Piotra Łazarkiewicza miał swoją premierę na festiwalu filmowym w Gdyni. Walczy tu o Złote Lwy. Publiczność może też oglądać filmy reżysera w specjalnym cyklu "Łazarkiewicz in memoriam".

Tagi: Gdynia

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: