Przede wszystkim mniej zapłacimy za prąd – od lipca klienci sami mogą wybierać dostawcę energii. W wyniku większej konkurencji opłaty mają być niższe. Spadną też niektóre ceny żywności – warzywa będą nas kosztować mniej.
Dobre wiadomości dla tych, którzy lubią rozmawiać przez telefon – niższe będą ceny połączeń z aparatów stacjonarnych. Mniej będzie także kosztować roaming, czyli dzwonienie z komórek za granicą.
Raport dotyczący podwyżek i obniżek znajdziecie w dzisiejszej "Gazecie Wyborczej".