RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Labradory narkotykowymi kurierami

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Amerykańskie służby antynarkotykowe zatrzymały grupę, która do przemytu narkotyków używała młodych labradorów. Szczeniakom wszywano w brzuchy paczki z płynną heroiną.

W trakcie trwającego od dwóch lat śledztwa na jednej z kolumbijskich farm znaleziono sześć psów z wszytymi w ciała narkotykami; łącznie było to 3 kilogramy. Wartość heroiny na czarnym rynku to 200 tysięcy dolarów.

Trzy szczeniaki nie przeżyły operacji usunięcia paczek z narkotykami. Pozostałe przygarnęły kolumbijskie rodziny.

Dodajmy, że podczas policyjnej akcji zatrzymano 20 osób i przechwycono około 24 kilogramy heroiny, wartej na narkotykowym rynku około 20 mln dolarów.

Źródło: brak

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: